Eni dhe Genci bëhen prindër të një vajze, ky është emri me të cilin e kanë pagëzuar


Eni dhe Genci bëhen prindër të një vajze, ky është emri me të cilin e kanë pagëzuar

Për dy këngëtaret e njohur, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj sot është një ditë shumë e lumtur.

Ata janë bërë prindër për herë të parë dhe fëmija është vajzë, përcjell ORAinfo.

Eni e Genci, vajzë e tyre e kanë pagëzuar me emrin Adea.

“Jam e bekuar që sot mora emrin më të shenjtë, emrin Nënë. Adea ime, të dua më shumë se cdo gjë në botë”, ka shkruar Eni në postimin e saj./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *