E kënaqur me punën e grimerës, nëna e Leartës e publikon vetën në këtë gjendje


E kënaqur me punën e grimerës, nëna e Leartës e publikon vetën në këtë gjendje

Learta Jakupi, është njëra nga figurat më të përfolura në show-bizz.

Duke qenë se është pjesë e një familje të njohur, natyrisht se ajo është pjesë pothuajse çdo herë e vëmendjes së publikut, shkruan ORAinfo.

Shpesh herë posto foto të familjes së ngushtë, por Learta asnjëherë nuk i harron prindërit e saj të cilët i ka larg në shtetin zviceran.

Nëna e saj, këto ditë po qëndron në Kosovë. Për tu dukur sa me bukur, ajo ka shkuar të salon të ondulimit.

E kënaqur me punën e frizerkës dhe grimserës, Drita ka publikuar një foto ku shfaqet një zonjë e vërtetë.

Kaq bukur është rregulluar, ndërsa ky stil i flokëve vetëm sa ja ka shtuar bukurinë asaj. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *