E frikësuar nga ‘mësyeshi’, me këtë veshje shkon në punë Kaltrina Mikushnica


E frikësuar nga ‘mësyeshi’, me këtë veshje shkon në punë Kaltrina Mikushnica

Moderatorja Kaltrina Mikushnica është një ndër më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Ajo ishte duke punuar që një kohë në Televizionin Publik të Kosovës (RTK), mirëpo për shkak se ishte e punësuar me kontatë mbi vetëm, ajo nuk i është vazhduar.

Sidoqoftë, Kaltrina po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga me të ndryshimet nga përditshmëria e saj.

Ajo kohën e fundit është fiksuar pas ngjyrës së kaltërt, ngjyrë kjo që simbolizon edhe ‘mësyeshin’.

Megjithatë, kjo ngjyrë po I shkon Kaltrinës, e cila po duket secilën herë më bukur. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *