Arbenita krahason veten e saj me këtë ikonë të bukurisë


Arbenita krahason veten e saj me këtë ikonë të bukurisë

Arbenita Ismajli është një modele mjaft e njohur e cila shpeshherë komentohet për pamjen e saj por edhe për jetën private.

Së fundmi, ajo ka publikuar foto të saj, e cila duket mjaft elegante dhe plot klas.

Mirëpo, jo vetëm kaq pasi ajo bën edhe një krahasim të vetes së saj me një nga ikonat e bukurisë.

“Monica Bellucci e kohëve moderne”, shkruan Arbenita në foto.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *