Me flokë të kapura dhe e kombinuar bukur në veshje, Shkurte Gashi shfaqet mahnitëse


Me flokë të kapura dhe e kombinuar bukur në veshje, Shkurte Gashi shfaqet mahnitëse

Shkurta Gashi, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë të gjatë në skenën muzikore, ajo gjithmonë ka sjellë këngë e hite të paharrueshme.

Shkurten kohë me parë ishte martuar, ndërsa në jetë ka sjell edhe një djalë, të cilën e ka quajtur me emrin, Mal.

E se fundmi këngëtarja ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur thjeshtë dhe e veshur me shumë stil, kombinimi që ka bërë në veshje, ka bërë që Shkurta të shkëlqej në pamje. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *