Martohen Donaldi dhe Bora, kjo e fundit ndryshon mbiemrin?


1 vit pas fillimit të spektaklit Big Brother Albania Vip, Bora Zemani dhe Donald Veshaj kanë vendosur të konfirmojnë ribashkimin e tyre.

Pas shumë baticave e zbaticave që ndodhën brenda këtij viti Bora dhe Donaldi vendosen të lënë pas çdo gjë dhe të vazhdojnë tutje, shkruan InfoKosova.

Prezantuesja ishte mysafire e ftuar në emisionin e binjakve Veshaj, ku foli rreth jetës së saj, fëmijërisë dhe punës.

Në një moment një deklaratë e thënë nga Romeo ka bërë mjaftë zhurmë.

“Si ishte mbiemri i Bores, akoma Zemani”, tha Romeo dukë lënë të nënkuptohet se mos vallë Bora ka ndërruar mbiemrin dhe është martuar më Donaldin.

Gjithçka mbet të shihet në vazhdim./InfoKosova/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *