Kështu e ‘djegën’ atmosferën motrat Haradinaj në ditëlindjen e Anitës


Lola Haradinaj është një emër tejet i përfolur në mediet rozë.

Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan ORAinfo.

Lola është shumë aktive në rrjete sociale ku pas vetes posedon shumë ndjekës.
Mbrëmë ka pas festë në familjen e motrave Haradinaj. Anita e ka pasur ditëlindjen.

E me këtë rast, në shtëpinë e Anitës është organizuar një festë e madhe ku nuk ka munguar atmosfera e krijuar nga motrat Haradinaj.

Lola ka publikuar një video ku shfaqet duke e ‘dridh’ belin se bashku me Anitën dhe vëllain e tyre.

Kaq bukur vallëzojnë ata se bashku. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *