Egzona dhe Merita ishin në dasmë të Shkurta, paskan veshur fustanet me të bukur


Egzona Muqiqi, është njëra nga personazhet me të dashura për publikun. Ajo u bë personazh i njohur që kur u martua me këngëtarin e njohur, Albatrit Muqiqi, shkruan ORAinfo. Çifti në fjalë kurorëzuan lidhjen e tyre në martesë, e më vonë u bënë prindër të tre fëmijëve.

Egzona se bashku me vjehrrën e saj, Merita Spahiun kanë qenë të ftuara në dasmën e djalit të këngëtares, Shkurte Fejza. Egzona në këtë dasmë paska veshur një fustan të gjatë e goxha të hapur, duke ekspozuar turpin e saj joshëse.

Ndërsa vjehrra e saj, Merita e veshur me fustan të zi e me stil, po duket kaq bukur. Re e vjehërr me këtë veshje, paskan shkëlqyer në këtë dasmë. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *