Çift i kompletuar, Remzia dhe burri i saj publikojnë imazhin me të bukur nga dasma e djalit të Shkurtës


Çift i kompletuar, Remzia dhe burri i saj publikojnë imazhin me të bukur nga dasma e djalit të Shkurtës

Këngëtarja kosovare, Remzie Osmani vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në show-bizin shqiptar.

Që kur u paraqit në skenë, ajo spikati me zërin e saj të veçantë, duke fituar kështu një numër të madh adhuruesish, ani pse ka kaluar kohë e gjatë, Remzia edhe këtë verë ka qenë shumë e angazhuar nëpër shumë dasma dhe ahengje familjare.

Ajo ditë me parë ishe e futuar në dasmën e djalit të kolegës së saj, Shkurte Fejzës.

E shoqëruar nga bashkëshorti i saj, Rema paska shkëlqyer në dasmë, ajo ka publikuar një foto nga ky aheng ku po duken një çift i përkryer. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *