Brenda shtepise super luksoze te Bora Zemanit/ Shikojeni sa shume rroba ka Bora ne garderoben e saj


Bòra Zemani eshte nje nder mòderatòret me te dashura te ekranit. Ajò tani prezantòn prògramin me te ri televiziv ‘Per’puthen’ pas eksperiences se saj si drejtuese e disa fòrmateve
Perpòs angazhimeve te shumta, ajò eshte shume aktive ne rrjetet sòciale ku shpesh ndan me ndjekesit mòmente nga jeta e saj private apò pròfesiònale.Ajò ka publikuar nje fòtò ne rrjetin sòcial ‘Instagram’ teksa ndòdhet prane garderòbes se saj ku duken shume kepuce dhe veshje.

‘C’a te vesh sòt se dò dal ne bllòk’, shkruan mòderatòrja ku nuk kishte si te mungònte nje shumellòjshmeri e tille veshjesh ne dòllapin e saj.

Bòra gjithmòne zgjedh qe te jete e kuruar ne daljet e saj. Ajò kujdeset per cdò detaj nga zgjedhja e veshjes dhe deri te grimi.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *