Blero dhe Afrona janë ende bashkë, ky detaj sapo na e konfirmoi!


Blero dhe Afrona janë ende bashkë, ky detaj sapo na e konfirmoi!

Padyshim se është personi më i komentuar i momentit.

Afrona Dika, është blogerja shqiptare e cila ka kohë që jeton dhe vepron në Zvicër, shkruan InfoKosova.

Por, emri i saj u përfol më shumë kur krijoi lidhje dashurie me këngëtarin e njohur, Blero Muharremaj.

Ani pse u martuan dhe jetuan bashkë për një kohë, dyshja në fjalë flitet se më nuk janë bashkë.

Por një gjë e tillë duket se mund të jetë ‘mashtrim’ për fansa.

Në fotografinë e fundit Afrona shihet me një unazë fejese në gisht, e që mund të mos jetë e vërtete ndarja.

Megjithatë mbetet të shihet në vazhdim./InfoKosova/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *