Ariana e luan ‘çyçekun’ derisa këndon vjehërri i saj


Ermal Fejzullahu dhe Ariana Fejzullahu morën pjesë në një dasmë.

Ata kanë shkëlqyer duke amrrë vëmendje me kombinimin në veshje.

Të dy zgjodhën të vishen në të zeza.

Ndërsa Ariana si blogere që është nuk la pa publikuar as video duke vallëzuar./InfoKosova/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *