Mihrije Braha po e shet këtë fustan, vendon këtë çmim të volitshëm!


Mihrije Braha po e shet këtë fustan, vendon këtë çmim të volitshëm!

Mihrije Braha është ndër këngëtaret me të dashura për publikun shqiptar, krahas muzikës, ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Mihrija ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë këngë të re, mirëpo me postimet e saj gjithmonë e mbanë afër publikun e saj besnik, muaj më parë ajo është bërë edhe vjehërr, pasi fejoi djalin e vetëm, Platorin, duke organizuar kështu një ftesë të madhe.

E për këtë festë ajo duket se bleu shumë fustan që të duket sa me bukur në fejesën e djalit të vetëm, kurse tani, Mihrija ka vendosur të shes njërin ndër fustanet me të bukur që ka në koleksionin e saj.

I ngushtë dhe i hapur, ky fustan kaq bukur po i rri për trupi Mihrijes, e ajo vajzë apo grua që dëshiron ta blejë, çmimi i tij është 30 euro. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *