Kaq me stil është veshur sot reja e Afrim Muqiqit, flokët e saj marrin gjithë vëmendjen


Kaq me stil është veshur sot reja e Afrim Muqiqit, flokët e saj marrin gjithë vëmendjen

Reja e këngëtarit të mirënjohur të muzikës popullore, Afrim Muçiqit, Albertina Krajkova është një ndër nuset më të komentuara të estradës.

Ajo është mjaft aktiv në rrjete sociale, në të cilat publikon imazhe të ndryshme nga jeta e saj

Kohë me parë, ajo u bë nënë për herë të parë duke sjell në jetë një vajzë, ndërsa sot, Albertina ka publikuar një foto nga vetuar.

Me flokë të rregulluara bukur dhe e veshur me stil, reja e Afrim Muqiqit po duket kaq bukur. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *