Bora Zemani poston video nga prapaskenat e “DTWS”, kaq tërheqëse po duket


Siç duket përgatitjet e spektaklit të natës së dytë të “Dancing With The Stars”, kanë nisur.

Këtë e ka bërë të ditur prezantuesja e programit, Bora Zemani.

Duke qenë aktive në Instagram, së fundmi ajo ka postuar një video duke u shfaqur plotë elegancë.

Moderatorja po bënte poza mjaftë joshëse derisa po shkëlqente në fustanin hiri me këmbë të zbuluar, dhe dekolte të hapur.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *