Alketa Vejsiu publikon për herë të parë bashkëshortin në rrjetet sociale? (Foto)


Alketa Vejsiu ka kaq shumë vite në skenë, por ka treguar kaq pak për familjen e saj. Ajo ka zgjedhur ta mbaj jetën e saj private dhe fotot me familjen dhe bashkëshortin nuk gjenden në rrjet.Vajza e Alketës ka zgjedhur vetë se fundmi të bëhet një personazh publik dhe ka ngritur mjaft interes për ndjekësit. Por Alketa vazhdon të mos publikojë asgjë rreth saj, djalit apo bashkëshortit. Fotot me këtë të fundit janë mjaft të rralla për mos të thënë farë.

Moderatorja ka publikuar në në InstaStory së fundmi nëj video ku tregon se fustani i ngushtë nuk e le të hyp në makinë, por në fakt një tjetër detaj ka marrë vëmendjen.Shoferi në makinë është bashkëshorti i Alketës? Duke qenë se ai duket fare pak dhe për më tepër nuk është një personazh i lehtë për tu identifikuar, është një pyetje që do përgjigje.

Ardian Nelaj, bashkeshorit i Alketes është një emër i njohur në botën e biznesit. Madje ai cilësohet edhe si një nga miliarderët shqiptarë. Ai është presidenti i një firme ndërtimi dhe i shumë bizneseve të tjera në vend.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *