Vetëm miqësi apo diçka më shumë? Zbulohet si qëndron lidhja e Melindës me Finem


Vetëm miqësi apo diçka më shumë? Zbulohet si qëndron lidhja e Melindës me Finem

Melinda Ademi është padyshim një nga reperet më të komentuara dhe të pëlqyera të momentit.

Këngët e saj sa provokuese aq edhe ‘të egra’ kanë arritur ta bëjnë Melindën një sensacion. E kaq shumë e pëlqyer nga ndjekësit padyshim që dhe vëmendja e dashuria e tyre ndaj saj është e madhe.

Së fundmi, pas bashkëpunimit super të suksesshëm me Ledri Vulën duket se artistes po i pëlqejnë duetet dhe i radhës erdhi në duet me Finem, një reper gjithashtu shumë i njohur i showbiz-it tonë. ‘Milano’ quhet projekti i përbashkët i dyshes i cili duket se u pëlqye menjëherë nga ndjekësit e tyre dhe në vetëm pak kohë ps publikimit ka arritur afro 6 milionë klikime në platformën YouTube.

Mirëpo, nga ky bashkëpunim shpesh është spekuluar se mes dyshes mund të ketë diçka më shumë se thjesht miqësi, por burime për Prive të afërta të dyshes i kanë mohuar këto zëra.

Së fundmi Melinda ka publikuar këngën e saj më të re, e cila është një bashkëpunim me reperin e njohur dhe të dashur për publikun, Ledri Vulën. Kënga titullohet “A mke dasht” dhe deri më tani ka kaluar 18 milion klikime në platformën YouTube, duke treguar kështu se është një këngë shumë e pëlqyer nga publiku.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *