Shkurte Fejza reagon me këto pamje pas martesës së djalit


Këngëtarja e mirënjohur Shkurte Fejza këtë vikend ka pasur një gëzim të madh.

Ajo këtë të diele martoi djalin e saj, ku sollën shumë atmosferë.

E shumë momente emocionuese nga janë publikuar në rrjete sociale, përcjell ORAinfo

Disa momente të tilla sot i ka publikuar vetë SHkurte Fejza.

Një foto ajo e ka shpërndarë bashkë me djalin dhe renë e saj.

Ndërkaq, tjetrën e ka shpërndarë me disa nga emrat e mirënjohur të muzikës popullore shqiptare, të cilët ishin në këtë dasëm. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *