“Sa i mirë je, hajde edhe njëherë më puth”, kujt po i drejtohet kështu Bora


Bora Zemani pa dyshim se është një ndër femrat më të komentuar në publikun shqiptar.

Ajo si gjithëherë vazhdon të jetë active në rrjetet sociale, duke treguar pak nga jeta e saj private, shkruan ORAinfo.

Bora përmes një video shihet pran djalit të saj, ku edhe i kërkon puthje pa ndalur.

“Sa i mirë je, hajde edhe njëherë më puth, hajde”, dëgjohet Bora duke i thënë djalit të saj.

Ndryshe, së fundi, Bora dhe Donald duket se i kanë rregulluar raportet dhe shpesh po shihen bashkë. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *