‘Je e vogla ime’, Arta Nitaj emocionohet nga mamaja e saj dhe Dafina Zeqiri në ditën e saj më të rëndësishme


‘Je e vogla ime’, Arta Nitaj emocionohet nga mamaja e saj dhe Dafina Zeqiri në ditën e saj më të rëndësishme

Ditëlindja e Arta Nitajt mori një vëmendje të madhe madje edhe në ekran. Ajo mori një urim nga mikesha e saj, këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri.

Ajo i këndoi një moment të shkurtër nga kënga e saj “Happy Birthday”. Edhe në “Dance Albania”, Dafina mori sërish vëmendje.

Jo vetëm kaq por Arta mori një urim mjaft emocionues dhe nga mamaja e saj, që në fakt e përloti.

‘Arta ime, e vogla ime. Që kur ke lindur, ke qenë e destinuar për të qenë lezeti i familjes sonë, kripa, sheqeri. Sot vazhdon po njësoj, vetëm se unë të kam larg e mezi pres të më vish në shtëpi për të ma zbukuru jetën. Edhe 100 e vogla ime!’

Në rrjetet sociale u bë virale një video e Ermal Mamaqit me komentet që ai bëri për Arta Nitajn gjatë natës së parë të “Dance with me”, ku janë respektivisht anëtar jurie dhe konkurrente.

Aktori risolli në vëmendje skandalin e bujshëm “Dubai Porta Potty”, duke aluduar se Arta është pjesë e tij, gjë që solli shumë komente në rrjet, nisur edhe nga vetë reagimi i modeles.

Modelja ka fo..


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *