Fjolla Morina bëhet për spital, çfarë i ka ndodhur? (Foto)


Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, vitet e fundit, ishte njëra ndër më të komentuarat e estradës kosovare. Kjo edhe për lidhjen e saj që kishte me biznesmenin Fisnik Syla, nga i cili ishte ndarë vitin e kaluar. Së fundmi, këngëtarja shqiptare, Fjolla Morina, duket të mos i ketë punët mirë me shëndetin.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë artistja, e cila përmes një postimi në llogarinë e saj të Snapchat, ka publikuar një fotografi e shtrirë në një shtrat të spitalit duke marrë serum.

Fotografi e publikuar nga Fjolla Morina në llogarinë e saj në Snapchat
“Jam sëmurë”, ka shkruar ylli i hitit “Trileqe” karshi imazhit të ndarë me ndjekësit. Mirëpo, Klankosova.tv merr vesh se deri më tani nuk bëhet fjalë për diçka serioze, por se këngëtarja ka rënë pre e ftohjes kronike gjë që i ka shkaktuar asaj kokë dhimbje, të vjella dhe dhimbje stomaku.

Ndërkaq, në anën e muzikës, ajo është shfaqur mjaft aktive duke ndarë herë pas here imazhe nga puna në studiot muzikore, brenda të cilave Fjolla po përgatit projektet e saj të reja.

“Suppa Duppa” mbetet kënga e fundit e publikuar nga Fjolla Morina që e solli në bashkëpunim me rep artistin, Nushi. Projekti ka grumbulluar mbi 1 milion klikime në YouTube që nga data e publikimit.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *