Einxhel Shkira e paska marrë dhuratën e parë të vogëlushit kur sapo kishte nisur lidhjen me Dj Dagz!


Einxhel Shkira e paska marrë dhuratën e parë të vogëlushit kur sapo kishte nisur lidhjen me Dj Dagz!

Që pas daljes ngs “Big Brother Vip”, duket se Einxhel Shkira dhe Dj Dagz e kanë marrë dhuratën e parë të bebit të tyre.

Këtë gjë e ka zbuluar vetë moderatorja nëpërmjet një InstaStory, ku tregon se dhurata është bërë nga një suportuese e tyre e cila jeton jashtë Shqipërisë. Sipas Einxhel, ajo ishte inspiruar nga një bisedë që ish-banorja ka bërë me partnerin e saj kur sapo ishin lidhur.

“Dhurata e parë e bebit më ka ardhur nga një fanse e madhe e jona, që jeton në Australi. E cila i kishte blerë sapo kemi dal nga ‘BB’ e inspiruar nga një bisedë e jona për bebe, ndërkohë që sa ishim lidhur.

Kur mi solli në verë zbuloi se s’do shkonin dëm sepse biseda e bebit po bëhej realitet”- shkroi Einxhel krahas fotos, ku shihen një palë këpucë për bebe.
foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri 1234PreviousNext
Einxhel dhe Dj Dagz u njohën brenda shtëpisë së “BBVIP” ku dolën si çift. Tashmë dyshja do të bëhen së shpejti prindër të një djali. Lajmin e shtatzënisë e zbuloi vetë Einxhel nëpër..


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *