Andrra vishet si nuse, Sinana do të ‘shkrihet’ kur ta sheh sa bukur po duket


Andrra vishet si nuse, Sinana do të ‘shkrihet’ kur ta sheh sa bukur po duket

Bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha, Andrra Destani gjithmonë shkëlqen me veshjet që bën.

Ajo në shumë aspekte duket perfekte, duke i kushtuar rëndësi të madhe paraqitjes fizike, përcjell ORAinfo.

Së fundmi, tregon që i ka merak veshjet tradicionale, ku shihet me dallam të arit dhe grim perfekt.

Ajo në imazhe e fundit shfaqet me dallam dhe me një fustan të zi e me shumë stil.

Në këto pamje, Andrra shfaqet thjeshtë mahnitëse. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *