Adelina Tahiri njohje e vjetër e Ilir Shaqirit, ja si e vlerëson ai!


Mbrëmjen e sotme, garës në “Dance Albania”, i është bashkuar edhe këngëtarja Adelina Tahiri.

E cila ka surprizuar që nga veshja e deri në kërcim, por rikujtojmë se Adelina ka qenë mikeshë e vjetër e Ilir Shaqirit, ndonse kur vjen puna në garë secili duhet të mbajë vendin e tij.

Fillimisht antarët e jurisë Ermali dhe Klaudia e kanë shijur shumë.

Ndërkohë Iliri ka thënë se i duket komplete dhe i ka thënë:“Komplimente, mos u tut edhe kur gabon”, ndonse i ka dhënë 7 pikë.

E ndonse Adelina si një mik priste më shumë pikë dhe ka thënë: “Kështu i prisni ju mysafirët.”

Adelina kishte shumë kohë që i kishte munguar ekranit, kështu që le të shpresojmë se e ka filluar me këmbën e mbarë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *