U martuan sepse nusja është shtatzënë? Shkurta tregon se do të bëhet gjyshe


U martuan sepse nusja është shtatzënë? Shkurta tregon se do të bëhet gjyshe

Mbrëmë gjatë dasmës së djalit të Shkurte Fejzës kanë qenë disa media prezentë.

Në dasmë kishte mjaftë momente emocionuese, si ai kur Shkurte Fejza i dha bekimin djalit të hasretit dhe nuses.

Këngëtarja e madhe, ka shprehur dëshirën që së shpejti të bëhet gjyshe.

A do ti realizohet shpejtë, mbetet për tu parë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *