Pse Remzia Dhe Mihrija Nuk Ishin Të Ulura Në Një Tavolinë Në Dasmën E Vëllaut? Tregon Gresa Behluli


Mbrëmjen që lamë pas, Shkurte Fejza, ka organizuar dasmë të madhe për djalin e tij Arbërin i cili i ka dhënë fund beqarisë.
Në dasmë ishin të ftuar shumë personazhe të njohura për publikun dhe miq të këngëtares, shkruan lajmi.net.

Ekipi i emisionit “Mirage”, ka qëndruar në dasmë ku edhe ka sjellur detaje ekskluzive.
Në një pronocim për “Mirage”, Gresa Behluli, ka uruar vëllaun e tij.

Por ajo u pyet edhe pse Remzia dhe Mihrija nuk ishin të ulura në një tavolinë./Lajmi.net/
Përgjigjen e saj mund ta ndiqni në materialin e mëposhtëm:


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *