Nuk do besoni si dukej Arbana Osmani kur doli për herë të parë në skenë


Nuk do besoni si dukej Arbana Osmani kur doli për herë të parë në skenë

Arbana Osmani eshte nje nder prezantueset me te dashura te ekranit shqiptar.

Ajo ka arritur te jete nje nder femrat me te pelqyera te ekranit megjithese nuk shquhet per bukuri dhe per forma mahnitese.

Me origjinalitetin e saj dhe me stilin e vecante ne te veshur ajo ka bere per vete gjithe publikun shqiptar.

Ne fotot me poshte do te shikoni se si moderatorja dukej ne vitet 2000.

Viti 2000 ishte periudha kur moda dhe pamja ishin shume ndryshe nga se jane sot.

Arbana vazhdon te jete e qeshur dhe e cilter edhe sot, Si prezantuese prej 13 vitesh e Big Brother, ajo perhere shkelqen, duke krijuar nje emision te pelqyeshem per shqiptaret.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *