Na paska ikur ky detaj, me këtë fustan Mihrija paska shkëlqyer në dasmën e djalit të Shkurte Fejzës


Mihrije Braha është ndër këngëtaret me të dashura për publikun shqiptar.

Krahas muzikës, ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Mihrija ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë këngë të re, mirëpo me postimet e saj gjithmonë e mbanë afër publikun e saj besnik, shkruan ORAinfo.

Muaj më parë ajo është bërë edhe vjehërr, pasi fejoi djalin e vetëm, Platorin, duke organizuar kështu një ftesë të madhe.

Këtë vikend, Mihrija ka marrë pjesë në dasmën e djalit të Shkurte Fejzës.

E rregulluar bukur dhe me fustan me ngjyrë unike, Mihrija paska shkëlqye në dasmën e familjes Fejza. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *