Martohet çifti më i famshëm shqiptar në rrjetet sociale, brenda dasmës madhështore që po thyen rekord (FOTO&VIDEO)


Njomza dhe Rinor, njihen ndryshe edhe si çifti i famshëm i rrjeteve sociale. Ata numërojnë më shumë se 300 mijë ndjekës në rrjetin social Instagram, por për më tepër publiku edhe më shumë i njeh përmes kanalit të tyre zyrtar në Youtube, ku ndajnë video nga përditshmëria e tyre, prej vitesh tashmë.

Martohet çifti më i famshëm shqiptar në rrjetet sociale,

Pak ditë më parë çifti ka kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë. Dasma u zhvillua në një restorant në Gjakovë dhe patjetër nuk mungoi edhe në kanalin e tyre në YouTube. Që nga veshjet e nuses, kostumet e dhëndrit, dekorimet e surprizat, ata kanë ndarë çdo gjë dhe video është parë më shumë se 300 mijë herë brenda 24 orëve.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *