Kështu shklëlqyen motrat Behluli në dasmën e të vëllait


Motrat Behluli shkëlqyen në dasmën e të vëllait.

Këngëtarja Shkurte Fejza para disa ditësh martoj djalin e saj të vetëm, Arbrin.

Në organizimin madhështor në vëmendje ishin edhe vajzat e këngëtares popullore, Gresa, Besiana dhe Agnesa.

Së fundmi, ka qenë artistja Gresa që ka postuar një imazh nga dasma ku kanë pozuar të tre motrat.

Të treja në veshje elegante me fustana unik, po shkëlqenin derisa kishin pozuar duke buzëqeshur ëmbël.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *