Vjen momenti më i bukur i dasmës së djalit të Shkurtës, vallëzimi i vjehrrës dhe rejës


Vjen momenti më i bukur i dasmës së djalit të Shkurtës, vallëzimi i vjehrrës dhe rejës

Dasma e djalit të djalit të Shkurte Fejzës po vazhdon.

Aty atmosfera po duket të jetë shumë e zjarrtë, përcjell ORAinfo.

E duket se tashmë ka ardhur momenti më i bukur i dasmës.

Ai i vallëzimit të nuses me vjehrrën e saj./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *