Reja e Shkurtës publikon pamjet e dasmës, velloja e saj madhështore mori vëmendjen


Reja e Shkurtës publikon pamjet e dasmës, velloja e saj madhështore mori vëmendjen

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Shkurte Fejza sonte po e marton djalin.

Dasma dhe atmosfera tashmë ka filluar të ndizet, përcjell ORAinfo.

E vet nusja ka publikuar disa pamje nga dasma, ku velloja e saj mori tërë vemendjen.

Ajo po duket tejet e bukur dhe madhështore me këtë pamje./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *