Reja e Shkurtes publikon foto nga grimerja, lë nën hije të gjitha nuset


Djali dhe reja e Shkurte Fejzës mbrëmë kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.

Ata kanë bërë një dasmë të madhe me shumë të ftuar, përcjell ORAinfo.

Por sigurisht që ajo që mori tërë vëmendjen ishte nusja, Erza.

Ajo sot ka publikuar foton pasi ka dalë nga grimerja, e me këtë dukje duket se ajo i lë pas të gjitha nuset./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *