Mos e humbisni momentin më simpatik të dasmës, merr fjalën burri i Shkurte Fejzës


Dasma e djalit të këngëtares Shkurte Fejza mori shumë vëmendje, përpara hyrjes së çiftit, Fejza bashkë me bashkëshortin e saj iu drejtuan të pranishmëve në dasmë.

I falënderuan për pjesëmarrje, gjersa Hajrushi në një moment pati disa fjalë edhe për Shkurte Fejzën dhe familjen e saj.

“Dua të falënderoj edhe familjen e Shkurtes që ma kanë dhënë një nuse kaq të mirë”, tha pos tjerash ai teksa menjëherë nisen duartrokitjet e brohoritjet e dasmorëve.

Këtë moment mund ta gjeni në videon më poshtë./Expres/

Shiko videon:


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *