Melinda Ademi bëhet me veturë të re super luksoze të tipit Audi


Melinda Ademi bëhet me veturë të re super luksoze të tipit Audi

Rap-artistja e njohur shqiptare, Melinda Ademi, është një nga emrat më të kërkuar në treg, ajo është bërë prej vitesh pjesë e showbizit, ndërsa përgjatë kësaj kohe ka korrë suksese të mëdha.

Duke qenë një nga personazhet më me përfitime të mëdha në muzikë, ajo natyrisht se shquhet edhe për jetën luksoze.

Së fundmi, krijuesja e hitit “All night” tregon se ka bërë një investim të ri dhe kësaj radhe fjala është për një makinë, këngëtarja njoftoi fansat se ka blerë një makinë të shtrenjtë të tipit Audi A8L 50TDI 2022.

Me një vështrim të vogël, kjo veturë duket se kap vlerën e mijëra eurove, Melinda edhe këtë vit ka qenë shumë e angazhuar me mbrëmje e koncerte përreth trojeve shqiptare dhe jo vetëm. /Telegrafi/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *