Ky ishte fustani që Shkurte Fejza ka zgjedhur për ta veshur në dasmën e djalit


Ky është fustani që Shkurte Fejza ka zgjedhur për ta veshur në dasmën e djalit

Sonte ka festë në familjen e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shkurte Fejza.

Ajo sonte po e marton djalin, ku janë publikuar vetëm disa pamje nga kurorzimi, përcjell Klankosova.tv.

Ndërkaq, Shkurta nuk ka publikuar ende ndonjë pamje nga ceremonia atje.

Por, në një postim të Gresa Behlulit, shihet nga ana e shpinës edhe Shkurta dhe fustani e frizura e saj./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *