Kështu u duk Violetë Kukaj në dasmën e djalit të Shkurte Fejzës


Kështu u duk Violetë Kukaj në dasmën e djalit të Shkurte Fejzës

Violetë Kukaj, është artiste shumë të dashura për publikun.

Ajo ka kohë që janë pjesë e skenës dhe muzika e saj është shumë e pëlqyer nga audienca e gjerë, shkruan ORAinfo.

Violeta gjithashtu, nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Mbrëmë ajo ka ublikuar një foto ku shihet se është bërë gati për të shkuar në dasmën e djalit të Skurte Fejzës.

E me këtë dukje, duket se Violeta i ka sfiduar edhe vajzat e reja./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *