Harroni Gresën, vajza e vogël e Shkurtes mahniti të gjithë në dasmën e vëllait


Harroni Gresën, vajza e vogël e Shkurtes mahniti të gjithë në dasmën e vëllait

Djali dhe reja e Shkurte Fejzës mbrëmë kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.

Ata kanë bërë një dasmë të madhe me shumë të ftuar, përcjell ORAinfo.

Përveç nuses, janë vajzat e Shkurtes ato që morën vëmendjen.

E vajza e saj e vogël Agnesa ka publikuar një fotonga dasma e vëllait. Me këtë dukje, ajo duhet të ketë marrë vëmendjen e të gjithëve./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *