Gili e Remzia shkojnë në dasmën e djalit të Shkurtes, kanë veshur fustanat më të bukur


Gili e Remzia shkojnë në dasmën e djalit të Shkurtes, kanë veshur fustanat më të bukur

Në dasmën e djalit të Shkurte Fejzës sonte ka shumë të ftuar të njohur.

Ndër ta janë edhe këngëtaret Remzie Osmani dhe Gili, përcjell ORAinfo.

Ato kanë publikuar pamje së bashku duke u argëtuar.

Gili dhe Remzia po duken shumë bukur me fustanat dhe frizurat e tyre./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *