Engji tregon se a ka ftuar Shkurte Fejza atë dhe familjen e saj në dasmën e djalit


Engji tregon se a ka ftuar Shkurte Fejza atë dhe familjen e saj në dasmën e djalit

Këngëtarjae njohur e muzikës popullore, Shkurte Fejza sonte po e marton djalin.

Dasma dhe atmosfera atje tashmë ka filluar me shumë të ftuar, shkruan ORAinfo.

E menjëherë na shkon në mendje se a është e ftuar Shyhrete Behluli dhe familja e saj.

Engji me anë të një postimi ku duhet me pamje të thjeshtë, pra e pa rregulluar, tregon se nuk janë të ftuar në këtë dasme./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *