Burri i saj feston ditëlindjen, Remzia me urimin më të bukur për të


Remzie Osmani, është njëra nga këngëtaret më të pëlqyer më të kërkuara.

Ani pse sezoni veror ka përfunduar, ajo ende vazhdon të jetë shumë e pranishme në dasma dhe ahengje të ndryshme, shkruan ORAinfo.

Remzien e gjejmë shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Ajo sot ka postuar një foto me burrin e saj, e të cilin e uron për ditëlindje./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *