Albina Kelmendi martohet me biznesmenin e njohur nga Kosova


Albina Kelmendi martohet me biznesmenin e njohur nga Kosova

Këngëtarja e njohur nga Peja, Albina Kelmendi, duket se i ka dhënë fund beqarisë.

Ajo dhe partneri i saj, biznesmeni i njohur, Valon Vataj, bëhet e ditur se kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.

Kështu të paktën kanë lënë të kuptohet përmes disa fotografive që kanë ndarë në rrjete sociale.Ka qenë artistja që ka publikuar një fotosesion të tyre në Instagram, ku shfaqet e veshur si nuse me fustan të bardhë, ndërsa partneri i saj me një kostum të zi.
“Ti i dhe kuptim jetës time”, ka shkruar ajo.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *