Yllka na prezanton me motrën e saj të vogël, ajo qenka një yll i vërtetë


Yllka na prezanton me motrën e saj të vogël, ajo qenka një yll i vërtetë

Yllka Kuqi, është njëra nga këngëtaret më aktive në skenën muzikore.

Ajo njihet si artiste e muzikës live, prandaj është shumë e angazhuar nëpër ahengje dhe shumë dasma, shkruan ORAinfo.

Duke qenë se është vazhdimisht pjesë e skenave dhe ka të bëjë drejtpërdrejtë me publikun, ajo domosdoshmërish duhet të duket bukur.

Së fundmi ajo ka postuar një disa ku shfaqet e veshur shkurt dhe provokuese.

Yllka se fundmi na ka prezantuar me motrën e saj me të vogël.

E veshur me fustan të shkurt dhe e grimosur me stil, Viola Kuqi qenka një ylli i vërtetë. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *