Sara pyet fansat ‘a ju përlqeu përformanca’, komenti i Ledrit ka lënë pa fjalë të gjithë


Sara pyet fansat ‘a ju përlqeu përformanca’, komenti i Ledrit ka lënë pa fjalë të gjithë

E dashura e Ledri Vulës, Sara Hoxha nisi aventurën e parë televizive sonte.

Ajo u bë pjesë e ‘Dancing ëith the stars’.

Sara pati një vallëzim emocional, duke u pëlqyer me të madhe nga publiku.

Në natën e parë plot nga rrethi i saj qenë aty për ta përkrahur.

Sigurisht nuk mungonin Agroni, Xheri dhe një mysafire shumë speciale – gjyshja e Ledrit.

E pas përformancës, Sara ka publikuar një foto në Instagram me partnerin e saj, balerin, duke i pyetur fansat, ‘A ju pëlqeu’.

Komenti që ka lënë pa fjalë të gjithë ka qenë ai nga Ledri Vula.

“Na shtinet me kcy tu ju pa ”, ka qenë reagimi që Ledri ka bërë për pyetjen e të dashurës së saj.

Sigurishtë që Ledri pritet të jetë ndër mbështetësit me të mëdhenj të Sarës në këtë mision që ka nisur. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *