Pamje nga momenti i kurorëzimit të djalit të Shkurte Fejzes


Pamje nga momenti i kurorëzimit të djalit të Shkurte Fejzes

Sonte në familjen e këngëtares Shkurte Fejza ka dasmë, pasi po martohet djali i vetëm i saj.

Arbri dhe Erza sonte i kanë thënë po-në e madhe njëri tjetrit.

Në vazhdim sjellim pamje nga momenti i kurorëzimit të çiftit të ri.

Urime!/kosovarja


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *