Lulja e Lirimi publikojnë pamje të reja pas lindjes së vajzës së dytë


Lulja e Lirimi publikojnë pamje të reja pas lindjes së vajzës së dytë

Lulja dhe Lirimi janë bërë prindër për herë të dytë.

Pos vajzës Elena, ata tani kanë edhe një vajzë tjetër, përcjell ORAinfo.

Vajzën e dytë e kanë pagëzuar me emrin Oriana.

Ҫifti kanë publikuar sërish fotografi me vajzat e tyre./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *