Gëzimja publikon imazhin me të ëmbël me ‘princeshën e saj’


Gëzimja publikon imazhin me të ëmbël me ‘princeshën e saj’

Gëzime Hamzaj, është një personazh shumë i komentuar.

Ajo u bë figurë publike që kur u martua me djalin e këngëtares së njohur, Remzie Osmani, shkruan ORAinfo.

Ata të dy janë çifti më i përfolur i shoë-bizzit dhe vazhdimisht janë në qendër të vëmendjes.

Gëzimja, është një grua shumë e bukur dhe të njëjtën kohë edhe një nënë shumë e përkushtuar.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet në kafe me vajën e saj të vogël, Emaan.

“My princesh”, ka qenë përshkimi që Gëzimja i ka bërë fotografisë në shoqëri me vajzën e saj.

Kaq të lumtura po duken nënë e bijë në këtë imazh. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *