Engji paska dalë sonte, me këtë veshje e paska tërhequr vëmendjen e gjithë meshkujve


Engji paska dalë sonte, me këtë veshje e paska tërhequr vëmendjen e gjithë meshkujve

Engjellusha Salihu, është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo ka kohë që ka nisur të ushtrojë profesionin si të nënës së saj dhe po këndojnë së bashku ka do që shkojnë, shkruan ORAinfo.

Ndonëse në fillimet e saj është përfolur shumë edhe për jetën e saj private të cilën e mbanë shumë privatisht, ajo shumë është komentuar edhe për pamjen e saj.

Engji sot paska dalë në ndeje. E veshur krejt zi dhe provokuese, ajo pa dyshim që e paska marrë vëmendjen e meshkujve.

E grimi që paska vë në fytyrë vetëm sa ja paska shtuar bukurinë asaj. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *