“Bëmë nënë te të ngjaj”, Shyhretja e Njomza po duken si binjake në ndejën e fundit


“Bëmë nënë te të ngjaj”, Shyhretja e Njomza po duken si binjake në ndejën e fundit

Shyhrete Behluli, është ndër këngëtaret me të dashura për publikun shqiptar.

Ajo është mjaftë aktive në shumë dasma e ahengje brenda dhe jashtë vendit.

Krahas muzikës, Shyhretja është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku bën postime nga përditshmeria e saj, përcjell ORAinfo.

Këngëtarja se fundmi ka qenë e ftuar në një ndeje me vajzën e saj të madhe, Njomzën.

Ato kanë publikuar edhe një fotografi ku tregojnë ngjashmërinë e madhe që kanë nënë e bijë.

Si Shyhretja dhe Njomza po duken shumë mirë në përqafimin e njëra – tjetrës.

Në këtë imazh ato po duken si binjake e jo si nënë e bijë. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *