Beatrix bëhet shoqe me ish të dashurën e Romeos, kjo e fundit habit me veprimin


Beatrix bëhet shoqe me ish të dashurën e Romeos, kjo e fundit habit me veprimin

Beatrix Ramosaj u përfol shumë për lidhjen e saj brenda Big Brotherit me Donald Veshajn dhe ndarjen me të pas përfundimit të BBV.

Pas ndarjes me Trixën, Donaldi u lidh sërish me Borën, madje së fundi e ftoi në emisionin e tij, përcjell ORAinfo.

Por, Beatrix në anën tjetër Beatrix është bërë shoqe me ish të dashurën e Romes.

Madje ato publikisht i komentojnë njërë-tjetrës në postime./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *